Soutěž Bobřík Informatiky

5.třída 6.třída 7.třída 8.třída 9.třída

V týdnu 4.-15.11. se uskuteční na naší škole soutěž – Bobřík Informatiky. Žáci 5. – 9. tříd se budou účastnit popáté této mezinárodní soutěže, která pořádá už 12. ročník.

Žáci budou během 30 minut odpovídat na 12 otázek v kategorii Mini a během 40 minut, odpovídat na 12 soutěžních otázek v kategorii Benjamin a Kadet. Otázky jsou rozděleny na lehké, střední a těžké. Podle úrovně obtížnosti jsou přidělovaly body. Za každou správnou odpověď každý soutěžící získá body, za nezodpovězenou otázku nezíská ani neztratí body a za špatně zodpovězenou otázku se body odečítají.

Další informace jsou na www stránkách organizátorů zde…  nebo ve videu v české televizi zde…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *