Vyhodnocení soutěže Bobřík Informatiky 2019

5.třída 6.třída 7.třída 8.třída 9.třída

Od 4. až 15. listopadu se uskutečnila na naší škole soutěž – Bobřík Informatiky. Naše škola se zúčastnila této mezinárodní soutěže už po šesté celkově se pořádal už 12. ročník.

Žáci během 40 minut, odpovídali celkem na 12 soutěžních otázek v kategorii Benjamin a Kadet. V kategorii Mini během 30 minut odpovídali také na 12 otázek. Soutěžící měli na výběr z interaktivních, logických a šifrovacích úloh. Otázky byly rozděleny na lehké, střední a těžké. Podle úrovně obtížnosti se přidělovaly body. Za každou správnou odpověď každý soutěžící získal body, za nezodpovězenou otázku nezískal ani neztratil body a za špatně zodpovězenou otázku se body odečítaly. Žáci ve všech kategoriích Mini, Benjamin i Kadet začínali na 48 bodech a mohli získat až 192 bodů.

Naši žáci soutěžili v kategoriích Kadet (8. – 9. třída), Benjamin (6. – 7. třída) a Mini (5. třída). V kategorii Kadet letos soutěžilo 20 123 žáků, Benjamin 31 890 žáků, Mini 21 162 žáků a ve všech kategoriích dohromady  se v celé České Republice pokusilo získat bobříka celkem 74 518 žáků.

Statistické výsledky jsou i na webu Bobříka zde…

Nejlepší naši účastníci:

Kategorie jméno počet bodů
Kadet Zuzana Matoušková 192b
Benjamin Anna Hunter 125b
Mini Adéla Koudelková 144b
Karolína Kottová 144b

Aby se stal žák úspěšným řešitelem, musel získat minimálně 120 bodů.

V kategorii Mini se úspěšnými řešiteli stalo 4 soutěžící.

V kategorii Benjamin se úspěšnými řešiteli stali 2 soutěžící.

V kategorii Kadet se úspěšnými řešiteli stalo 11 soutěžících.

 

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme a především absolutní řešitelce Zuzce Matouškové, která vyřešila všechny úlohy.

 

Koordinátor soutěže: David Sedlák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *