Informace pro žáky a zákonné zástupce

Nezařazené

Vážení zákonní zástupci,

úkoly budou žákům zadávány vždy v pondělí do 9:00  na celý týden, prioritně budeme zadávat úkoly z hlavních předmětů. Najdete je ve webové aplikaci „Bakaláři“. Prosíme zákonné zástupce o spolupráci, zejména při nastavení režimu dne žáka, zároveň doporučujeme využívat dostupné zdroje, (UčíTelka, webové aplikace, …). V případě nutnosti komunikujte e-mailem přímo s učiteli jednotlivých předmětů.

E-mailové adresy najdete zde: http://zsperuc.cz/dokumentace/dokumenty/personalni-obsazeni/

Prosíme zákonné zástupce, kteří nenahlásili své e-mailové adresy, aby kontaktovali třídního učitele.

Škola bude uzavřena do odvolání. Mimo provoz bude i pevná telefonní linka.

V urgentních případech volejte na tel. čísla:

ředitel školy – 728 482 282

zástupkyně ŘŠ – 601 583 288

Mgr. Tomáš Hosnedl