INFORMACE K ZOP 6. – 9. TŘÍDA

Nezařazené

Vážení zákonní zástupci,

jako každý rok bychom chtěli vyrazit na zimní ozdravný pobyt zaměřený na lyžování i snowboarding. V příloze naleznete veškeré informace k ZOP, který se koná na začátku března příštího roku. Vzhledem k tomu, že situace je momentálně taková, jaká je, a žáci nemají žádný pohyb, tak bychom jim chtěli dopřát pohyb a pobyt na čerstvém horském vzduchu. Je důležité i socializace a komunikace s ostatními spolužáky, která v této době také chybí. Kdybychom nemohli z důvodu uzavření škol odjet, podařilo se mi vyjednat tyto podmínky: V případě neuskutečnění pobytu z důvodu onemocnění nemocí Covid 19 (např. karanténa školy, třídy, oddílu, rodiny, uzavření oblasti, zákaz cestování, pohybu osob atd.) nebude dodavatel účtovat doplatek ceny pobytu. Zaplacená záloha bude vrácena formou voucheru na služby našeho penzionu nebo naší lyžařské školy a půjčovny, které bude možné čerpat jak hromadně, tak individuálně. Vratka zálohy bude ponížena o manipulační poplatek spojený s náklady na rezervaci a storno pobytu ve výši 500Kč/osoba. V případě zrušení pobytu 30 a více dnů před nástupem na pobyt bude tento poplatek ponížen na 250Kč/osoba.

Pevně doufám, že vás nabídka oslovila a vaše děti dostanou třeba krásný dárek k Vánocům.

Prosím o zaslání vyplněné přihlášky (viz. příloha; stačí vyfotit nebo naskenovat) na email: gebhartova@zsperuc.cz nejpozději do 16. 11. 2020.

!!!ZÁLOHU ZATÍM NEPLAŤTE!!! DO 20. 11. VÁM DÁME VĚDĚT, ZDA SE KURZ USKUTEČNÍ – pokud by nás bylo málo, museli bychom turnus odřeknout.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte mi zavolat.

Děkuji a přeji hezký den

Mgr. Tomáš Hosnedl

PŘÍLOHA – PŘIHLÁŠKA