ZMĚNY V DISTANČNÍ VÝUCE

Nezařazené

Vážení zákonní zástupci,

pokračujeme v distančním způsobu vzdělávání, rozvrhy zůstávají stejné, kromě níže popsaných změn.

Změny nastaly:

• 1.A vybraní žáci – možnost konzultace s asistentkou pedagoga každý den od 13 do 14 hodin; asistentka vytvořila skupinu v MS TEAMS (účast není povinná)
  • 4.A vybraní žáci – možnost konzultace s asistentkou pedagoga každý den kromě středy od 13 do 14 hodin; asistentka vytvořila skupinu v MS TEAMS (účast není povinná)
  • vybraní žáci – možnost využití předmětu speciální pedagogické péče každou středu od 13:00 do 13:45; pedagog vytvoří skupinu v MS TEAMS (účast není povinná)
  • vybraní žáci – možnost využití intervence každou středu od 13:00 do 13:45; pedagog vytvoří skupinu v MS TEAMS (účast není povinná)
  • nově je možné využít ŠD – každý den od 14 do 15 hodin; vychovatelky pro své třídy vytvoří skupinu v MS TEAMS (účast není povinná)

rozvrh on-line výuky pro 1.A

vyučovací hodina