Informace k zajištění obědů pro 1. a 2. ročníky

Nezařazené

Vážení zákonní zástupci,

jak jistě víte, od 18. 11. 2020 se vracejí do školy žáci 1. a 2. tříd. Obědy budou mít vaše děti, které pravidelně chodí do školní jídelny přihlášeny. Pokud chcete obědy odhlásit nebo přihlásit (ti, co nechodili na obědy), je nutné tak učinit nejpozději do středy 18. 11. 2020 do 7:30. Všichni jsme šťastní, že vláda znovu otevřela školy prozatím alespoň pro tyto ročníky, proto vás prosím o dodržování vládních opatření, aby při návratu žáků nedošlo k rozšíření Covid-19 ve třídách a nemuseli jsme z důvodu nákazy školu uzavřít. Vím, že toto období je velice těžké pro rodiče i žáky a chtěl bych vám moc poděkovat za vynikající práci při domácí distanční výuce a maximální podporu vašich dětí. Stále čekáme na přesné informace od MŠMT k provozu školy po návratu žáků. Přesné informace zveřejníme v pondělí 16. 11. 2020.

Děkuji a moc se na všechny žáky těšíme

Mgr. Tomáš Hosnedl