Škola v přírodě „Star Wars“

2.třída 3.třída

Žáci 2. a 3. třídy se zúčastnili ŠVP 5. 5. – 10. 5. POSLŮV MLÝN, DOKSY

 

PRVNÍ DEN V GALAXII 6. 5.

Mladí Padawani si dnes po dopolední výuce vyrobili uniformy, naučili se pózu na fotky, hymny a popsali nám, jaká je jejich planeta. Všichni úvodní úkoly zvládli na výbornou a mohou tak pokračovat ve svém výcviku.

PRŮZKUM GALAXIE 7. 5. – Celodenní výlet do Liberce. Nejprve prozkoumání tamní svíčkárny spojený s výcvikem výroby vlastní svíčky a potom průzkum fauny liberecké ZOO. Byla to úžasná podívaná a některé exempláře (plyšové J) si děti odvezly s sebou.

KODEXY A VEČERNÍ SHOW 8. 5. Dnes děti v centrálním kvadrantu posbíraly své kodexy, které vysvětlují to, jakým způsobem přistupují Sithové a Jediové k Síle. Tyto kodexy byly již dávno rozprášeny, ale naši padawani jejich části zvládli posbírat a spojit do souvislých textů, které jim ozřejmí prastaré umění. Po večeři jsme měli přehlídku tanečních vystoupení, kde děti fantasticky šířily Sílu za pomoci jejich skvělého umění.

GALAKTICKÝ SUPERDEN 9. 5.  První proběhl výcvik padawanů, díky kterému se z nich stali Mistři. Poté proběhla záchrana Chrámu Síly, ve které se utkali naši mladí Mistři s Droidy, kvůli kterým hrozil zánik celé Galaktické Síly. Vše se podařilo, Mistři vše skvěle zvládli, a tak jsme se večer sešli, vyhlásili jsme výsledky a po jejich vyhlášení proběhla závěrečná diskotéka.

NÁVRAT MISTRŮ 10. 5. Děti se těší na rodiče, ale zároveň by ještě setrvaly v galaxii, jako Jediové a Sithové.

 

Odjíždíme se spoustou krásných zážitků.

Foto: www.packa.eu

 

Monika Gajdošová