Milí žáci a zaměstnanci školy,

rádi bychom vás tímto pozvali k účasti na akci „Peče celá škola“.

Blíží se Velikonoce a s nimi i tradice pečení mazanců, beránků a jiných dobrot. Jsou to svátky života. Zdravotníci a záchranáři jsou teď plně vytíženi, aby ty naše životy zachraňovali. Co kdybychom jim udělali radost a upekli jim velikonočního beránka?

Jak bude akce probíhat? Účast je dobrovolná. Každý, kdo bude mít chuť a energii, může upéct beránka podle libovolného receptu, libovolně ho nazdobit a zabalit, ideálně do celofánu či igelitového sáčku. Krátký pozdrav či přání jistě potěší…

Takto připraveného beránka přineste ve čtvrtek 1. dubna (to není apríl 😊) od 9.00 do 12.00 do vestibulu školy. Beránci budou předáni zdravotníkům v očkovacím centru ve Slaném a zdravotníkům v nemocnici ještě týž den.

Věříme, že radost, kterou tímto předáme, se nám mnohokrát vrátí. Těšíme se na krásné stádečko, které společně vytvoříme pro ty, co nám pomáhají.

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Zájemci o zapojení se do této akce, nechť se přihlásí zde.

Z kapacitních důvodů prosíme pouze o jednoho beránka na rodinu. Budeme rádi, když ve vám zabaleného beránka povede umístit i do nějakého „chlívku“ (krabičky) pro lepší přepravu. (není však podmínkou)

Případné dotazy směrujte na e-mail: candrlova@zsperuc.cz

Po naplnění kapacity se již nebude možné přihlásit.