Stravovací komise

Stravovací komise slouží jako prostředník mezi strávníky, školní jídelnou a vedením školy.
Reprezentuje požadavky a přání co nejširší řady strávníků, popř. jejich zákonných zástupců.
Její členové shromažďují podněty od všech strávníků a předávají je na společných zasedáních komise.
Všichni strávníci, popř. zákonní zástupci jsou oprávněni se na členy stravovací komise obracet se svými připomínkami, dotazy osobně či emailem na stravovacikomise@zsperuc.cz.

Stravovací komise o své činnosti sepíše neprodleně ve školní jídelně zápis, který nechá podepsat členy komise. Zápis bude vyvěšen na webových stránkách školy.

Členy stravovací komise jsou zástupci z řad rodičů, školy, školní jídelny a zřizovatele.

Řád stravovací komise:

Zápisy stravovací komise:

Zástupci školy:

Jitka Müllerová – PŘEDSEDA KOMISE

Mgr. Tomáš Hosnedl

Zástupci rodičů:

Nikola Zelenková

Stela Šimpachová

Zástupci školy a školní jídelny:

Alena Brabcová

Kateřina Grundová